Тема: Засвоєння таблиці ділення на 6.
Порівняння іменованих чисел, розв’язування задач.
Мета:
формування предметних компетентностей: актуалізувати знання учнів
з теми «Табличне множення і ділення»; повторити та закріпити знання учнів з
таблиці ділення на 6; вчити порівнювати іменовані числа; вдосконалювати вміння
складати та розв’язувати задачі за малюнком, креслити відрізки; розвивати
критичне мислення, вміння виділяти головне;
формування ключових компетентностей:
уміння вчитися: розвивати вміння планувати свої дії, оцінювати свою роботу
та діяльність однокласників; розвивати
пізнавальний інтерес, самостійність мислення, увагу, пам’ять;
комунікативної: розвивати вміння доводити власну думку, правильно
формулювати висловлювання з використанням математичних термінів; учити учнів на
основі своїх знань знаходити розв’язок задач;
соціальної: вчити дітей самостійно працювати, працювати в парах, групах, виявляти ініціативу,
докладати власних зусиль для досягнення спільного результату.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: картки, малюнки, таблиці.
Хід уроку.
І. Організаційний момент. Ранкова зустріч.
1. Привітаймо сонечко:
-
Здрастуй дороге.
Привітаймо квіточку:
-Хай вона росте.
Привітаймо дощик:
-Лийся, мов з відра.
Привітаймо, друзі, всіх:
-
Зичимо добра.
2. Гра «Супер»
Приготуйте праву долоньку.
-
Загніть мізинчик, хто сьогодні міцно спав.
-
Загніть наступний пальчик, кого розбудила рідна людина
-
Загніть наступний пальчик, хто сьогодні бачив посмішку.
-
Ще одного пальчика загинає той, хто сьогодні зустрів друга.
-
А тепер покажіть , що у вас вийшло.
-
Супер! Це значить, що ранок вдався.
3. А тепер сідають ті діти, хто народився восени. Потім ті,
хто народився взимку, весною, і, нарешті ті, хто народився влітку.
4. Щоденні новини.
- який сьогодні день, число, місяць? Сьогодні ми виберемо
дитину дня. Як ви думаєте кого? Чому? Доведіть свою думку.
ІІ. Актуалізація опорних
знань.
1. Перевірка домашнього
завдання.
2. Завдання для опитування.
( Використання кубика Блума)
Лего «Який знак?»
Гра «Яке число зайве?»
12, 6, 30, 24, 50, 48, 54, 36
(50, бо воно не ділиться на 6)
ІІІ. Руханка
ІV. Робота з
підручником
c. 62-63
1. Усний рахунок №375
2. Порядок дій у виразах №376
3. Робота в парі. Добір пропущених чисел. №377
4. Геометричний матеріал №378
5. Завдання з коментуванням №379
V. Розвиток математичних знань
1. Робота над задачею №380
2. Анаграма №381
Сажа сила жаба
VI. Фізкультхвилинка
(масаж для спини)
Від хвоста і аж до вушок
В зебри смужки, смужки,
смужки
Ні кружечки, ні клітинки,
Ні малюнок на всю спинку
Від хвоста і аж до вушок
В зебри смужки, смужки,
смужки.
3. Дії з іменованими числами
№382
8 грн 5 к. 4 м 8см
42 грн 60 к. 18 м 9 см
VII. Підсумок уроку
1. Математичний диктант (таблиця
множення і ділення)
2. Коло самооцінки
VIII. Домашнє
завдання
№383, 384
Немає коментарів:
Дописати коментар